O nás

JURKOVO s.r.o.

Dnes firma JURKOVO s.r.o. realizuje množství rekonstrukcí a výstaveb interiérů ročně, a díky snaze dovést každé dílo k dokonalosti začíná pomalu a zdravě kvést.

JURKOVO s.r.o. bylo založeno v roce 2015. Jeho majitel, Jiří Czudek však interiéry vylepšoval již mnoho let předtím a nyní předává své zkušenosti novým pracovníkům, kteří společně s ním plní sny jejich zákazníků.

„Začínali jsme jako jednotlivci, pak dvojice, trojice a nyní jsme vlastně různorodý organismus, snažící se o přežití na tvrdém základu…“

Naše vize

Od poskládaného stolku z IKEA až k realizacím domů pro rodinné bydlení – taková byla prozatím naše cesta… Směřujeme k realizacím „od hřebíčku, až po lokomotivu“. To znamená, snahu realizovat sny a plány vás – našich klientů – od návrhu, přes výrobu a výstavbu až po předání klíče k hotovému dílu vlastními silami…

Naší snahou není nabídnout nejrychleji a nejlaciněji zvládnutý projekt rekonstrukce či výstavby, ale řemeslně zdařilý výsledek naší snahy o pohodlném bydlení podle vašich představ.

Jiří Czudek

z Anglie zpátky domů

Snad jako každý jiný zlatoruký čech, jsem začal oslňovat svými kousky zákazníky při „několikaletém studijním pobytu v Anglii“. Pak ale přišlo na mysl „Všude dobře, doma nejlíp!“ a po návratu, pokus o postavení se na vlastní nohy i ve svém rodišti.

~ Jiří Czudek, majitel

S čím vám můžeme pomoct

Dřevostavby

Zdravé a voňavé bydlení

Rekonstrukce interiérů

Ze špinavé popelky krásná princezna

Sprchové kouty

Vlastní řada sprchových koutů z 8 mm ESG skla

Kuchyně

I vařič může být zabalen v luxusu

Koupelny

Je to radost, a ne jenom čištění zubů

Grafoskla

Himaláje v kuchyni nebo obýváku – není problém

Zákazník na prvním místě

vždy a bez vyjímky

Naším přáním je pospojovat nespojitelné články mozaiky v jeden fungující celek, jehož největší pýchou bude spokojený zákazník i spokojený realizátor při vytváření jakékoliv představy či snu o bydlení.

Zaujali jsme vás?

Vy sníte, my stavíme. Nechte práci na nás a ozvěte se nám. Věříme, že společně najdeme to pravé ořechové ze kterého budete mít radost.

JURKOVO s.r.o.
Třinec – Staré Město 142, 739 61